Życie powinno być czymś innym.

Życie nie powinno tak wyglądać. Życie powinno być czymś innym. Nie wiem dokładnie czym, ale czuję, że coś jest nie tak, coś poszło źle. Wczoraj wzięłam piątą tabletkę, niepokój rośnie. Czytałam trochę o skutkach ubocznych. Agomelatyna może uszkodzić wątrobę, chociaż może nie ma się czym martwić, jeśli odziedziczyłam geny po tatusiu mojej wątrobie nic nie grozi. Jak się naczytam ulotek zaraz mi się wydaje, że mam wszystkie skutki uboczne.

Jestem nieludzko zmęczona, kręci mi się w głowie. Muszę iść do pracy, nie wiem czy dam radę. Muszę. Dlaczego traktuję siebie tak bardzo serio. Tylko ja i mój mały wielki problem. Od rana do wieczora ja, ja, ja, ja. Rzygam tym, rzygam sobą. Mogłabym dla odmiany skupić się na czymś innym.

Piję mocną kawę. Jest gorąco, prawie bezwietrznie, duszno. Prawdziwe lato w Krainie Deszczowców. I tak od dwóch tygodni. Deszczowi ludzie dostają świra ze szczęścia.

Kwitną pomidory, zawiązują się ogórki. Lubię wchodzić do tunelu, patrzeć na rośliny czuć mocny zapach kopru. Idę zrobić jeszcze jedną siekierę, zebrać się do kupy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>